Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodáno | Byt 3+kk s terasou, P5

Popis nemovitosti

Prostorný podkrovní ateliér s dispozicí 3+kk s terasou s krásným výhledem a parkovacím stáním je vhodný pro všechny, kteří mají rádi přírodu a klid a nepotřebují bydlet přímo v centru Prahy, ale přesto potřebují skvělou dostupnost do centra.
Byt se nachází ve třetím podlaží novostavby z r. 2015 a má luxusně vysoký strop, který k podkrovním ateliérům prostě neodmyslitelně patří.
Ze vstupní haly, kam odložíte únavu všedního dne je z jedné strany vstup do velké šatny, z druhé do prostorné koupelny a přímo do velkého obývacího pokoje s útulným a pěkně vybaveným kuchyňským koutem.
Z pokoje je přístup na velkou terasu, kde je spousta místa pro posezení, grilování a relaxaci s výhledem do zeleně.
2 protilehlé ložnice jsou po obou stranách přístupné z obývacího pokoje.
K domu patří velká oplocená zahrada, ve které najdete své parkovací stání.

Cena na dotaz.

Videoprohlídka

3D scan

Kontakt

Hana Křemenová
tel.: +420 602 613 354
e-mail: hana.kremenova@qara.cz

_k8b3593

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF