Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronajato | Byt 1+1, P10, Vršovická

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 1+1, 49m2, v širším centru Prahy ve Vršovicích, nedaleko parku Grébovka.
V prostorném bytě s vysokými stropy najdete vstupní halu ze které je vstup do všech ostatních místností. K dispozici jsou 2 neprůchozí pokoje, z toho 1 s kuchyňským koutem a komorou, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Byt je nezařízený a je určen pro dlouhodobý nájmem.
Stanice tramvaje 3 minuty pěší chůzí.
V blízkém okolí Havlíčkovy sady a stadion Ďolíček.
Byt je vhodný pro max. 2 osoby. Prosíme bez domácích mazlíčků.
Nájemné 14.500,-Kč
Zálohy na poplatky za služby: 3.700,-Kč + energie budou přepsány na nájemce
Kauce : 20.000,- Kč, provize Rk ve výši 1 nájmu.
K dispozici ihned.

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF