Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rezervováno | Byt - 2 + 1, Hyacintová, P10

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout pronájem světlého, prostorného, zařízeného bytu 2+1 65,5m2, který je umístěn ve 3.NP bytového domu v P10, ul.Hyacintová.
K dispozici je ložnice s vestavěnou skříní, zařízený obývací pokoj, kompletně zařízená kuchyně s jídelním koutem vybavená základním nádobím, předsíń s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou, pračka, samostatné wc. Byt má 2 lodžie a poskytuje dostatek konfortu k bydlení i relaxaci.
Dále k bytu patří sklep a parkovací stání v podzemních garážích. V objektu je recepce a 24hodinová ostraha.
Pronájem je určen pro 2 osoby, prosíme nekuřáky.

Nájemné je 20.000,.Kč.
Měsíční poplatky jsou ve výši 5.100,-Kč/měs. za služby.
El.energie, kabelová Tv a IT bude přepsána na nájemce.
Provize RK ve výši 1 nájmu. Kauce ve výši 2 nájmů. K dispozici od 1.7.2024

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF