Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Víceúčelový dům s tanečním sálem Dolní Lomnice - Kunice

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout nemovitosti, která má více než stoletou historii a skrývá v sobě kus dávného českého dědictví. Tento dům, který kdysi sloužil jako hospoda, obchod a hospodářství pro místní obyvatele, se nyní stává vaší jedinečnou příležitostí získat kousek historie pro sebe.
Tento půvabný dům byl postaven před více než sto lety, v roce 1890, a nejstarší část, vyrobená z kamene, obsahuje stodolu a chlév, které nám připomínají bohatou historii venkovského života. Postupem času byly k domu přistavěny další části, včetně pivnice, obchodu a hostinského sálu.

Po mnoho let sloužila tato nemovitost jako oblíbené místo pro setkávání místních obyvatel a nyní máte možnost obnovit tuto tradici. V letech 1991 až 2018 prošel dům důkladnou rekonstrukcí a od roku 2014 znovu ožil hostinský sál. V současné době slouží nemovitost k soukromým účelům, ale její potenciál je nevyčerpatelný.

Celý půdní prostor je připraven k vestavbě dalších místností. Dům má klenuté sklepy a vlastní studnu. Přípojka plynu je na hranici pozemku. Je připojen na kanalizaci i vodovod.
V okolí se nachází mnoho zajímavých míst, jako je Velkopopovický pivovar, naučná stezka barona Ringhofera a zámek Brechtold v Kunicích. Krásná příroda a blízkost výstavby soukromých rodinných domů zajišťují příjemné a klidné životní prostředí.

Nabídka této nemovitosti zahrnuje také výbornou dostupnost do Prahy, což vám umožní užívat si výhody městského života a zároveň se těšit z poklidného venkovského prostředí. Tento dům není jen nemovitostí, je to příležitost stát se součástí bohaté historie tohoto místa a vytvořit vlastní příběh.

Staňte se součástí příběhu tohoto domu a vytvořte si zde svůj vlastní příběh. Kontaktujte mě ještě dnes a začněte snít o tom, jak to bude vypadat, když budete mít tuto krásnou nemovitost jako svůj domov.

Obytná plocha 550 m2

Cena: 13 860 000 

Videoprohlídka

3D scan

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF