Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu v Kolovratech, ul. Mírová

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji útulný rodinný dům v klidné lokalitě Kolovrat v P10, ul. Mírová.
Tento atypický patrový dům nabízí ideální prostředí pro rodiny s dětmi. Uzavřený pozemek o velikosti téměř 700m² poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný rodinný život a naprosté soukromí.
K dispozici je v přízemí velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, samostatné WC, předsíň a schody do patra, kde jsou další 2 ložnice, z toho jedna zatím bez vytápění a 2 půdní místnosti připravené k případné vestavbě.
Na motoristy čeká uzavřená garáž a parkování pro až 3 další motorové mazlíčky.
Dále je v přízemí prostor pro dílnu, klubovnu nebo klubové společenské zázemí.
Celý objekt je ve stádiu k dobudování dle svých představ.
Dům se dvěma patry poskytuje dostatek prostoru pro soukromí a relaxaci celé rodiny.

Celková plocha parcely 693m² poskytuje dostatek prostoru pro venkovní aktivity a odpočinek. Tato nemovitost je skvělou volbou pro rodiny, které hledají bezpečné a příjemné bydlení.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Cena: 14.868.000,-Kč.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

kolovraty_plan

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF