Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Komerční prostory, P6, Bělohorská

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory na strategickém místě v Praze 6, Břevnov v ulici Bělohorská.
Tento nebytový prostor je ideální pro podnikatele, kteří hledají prostor pro svůj obchod nebo kancelář či jinou provozovnu. Nachází se v přízemí a minus prvním patře budovy. Obchodní prostor je ve velmi dobrém stavu s nízkými náklady.
V přízemí se nachází prostor o rozloze 128 m² s výlohami přímo do ulice Bělohorská, což zajišťuje vysokou viditelnost a přístupnost pro zákazníky. Prostory jsou rozděleny do dvou pater, což umožňuje flexibilní využití a možnost oddělení prodejní části od administrativní části. V minus prvním patře je prostor o rozloze 88 m2 rozdělen do několika částí viz půdorys.
Tato nemovitost nabízí nejen okamžitou možnost pronájmu, ale také potenciál pro dlouhodobou návratnost investice díky své výhodné poloze a možnostem využití. Díky svému komerčnímu charakteru je vhodná pro různé typy podnikání.
Nabízí se v nezařízeném stavu, což umožňuje přizpůsobit ho konkrétním potřebám a přání nájemce.
V případě zájmu o prohlídku této atraktivní nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.
Cena pronájmu 70.000,-Kč měs + poplatky. Provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu.

3D scan

Půdorysy

0_komercni-prostor-belohorska_1 0_komercni-prostor-belohorska_2

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF