Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronajato | Novostavba 1+kk, P9

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení, kde se budete moci opalovat na terase, mít vlastní garážové stání pro vašeho plechového miláčka a žít v místě, které je obklopeno přírodou?

V tom případě už dál nehledejte, protože jste právě našli - byt 1+kk o celkové výměře 50 m2 (39 m2 byt + 11 m2 terasa), který je umístěn v novostavbě z roku 2012 v Letňanech na ul. Miroslava Hajna.

V bytě naleznete kuchyň vyrobenou na míru, plně vybavenou spotřebiči, od elektrické trouby, varné desky až po myčku. Součástí bytu je komora, která je využívána jako šatna a je vybavena policemi. V koupelně je vana, toaleta je samostatně.

Letní večery můžete trávit se skleničkou dobrého pití na terase o velikosti 11,7 m2. Je zde vyvedená elektrická zásuvka, světlo a jsou zde zabudované rolety k zastínění.

Velkou výhodou je vlastní parkovací stání v suterénu domu, takže hodinové hledání parkování a kroužení kolem domu je pro vás minulostí. Vaše auto rovněž zůstane čisté, takže ještě ušetříte za myčku :-)

Po práci si můžete skočit na dobré jídlo nebo tzv. na jedno do restaurace Letňanská Terasa, která je v docházkové vzdálenosti (do 2 min.) od bytu, stejně jako menší potraviny. Je zde také Zásilkovna.

Pokud rádi nakupujete, OC Letňany máte kousek od domu. Najdete tu 180+ obchodů, kavárny, restaurace nebo kino.

Jestli hledáte kousek přírody nebo máte pejska, uvítáte nedaleký Lesopark Letňany. Bikeři ocení terénní stezky Singletrail, které jsou v parku vybudovány.

Najdete zde i spoustu cyklostezek, které Vás dovedou přes Kbelský park až do Staré Boleslavi a ještě dál.

Za špatného počasí si můžete jít zaplavat do Aquacentrum Letňany Lagoon, kde kromě 25 m bazénu najdete taky fitness centrum o rozloze 200 m nebo relaxační centrum s finskou saunou či whirlpoolem.

Lokalita Letňany je vhodná pro všechny, kteří chtějí být na dosah přírodě a zároveň být v dostupné vzdálenosti centra města. V centru jste do 30 minut - MHD i metro máte kousek od domu. Zastávka Staré Letňany nebo Avia Letňany je v pěší vzdálenosti do 5 min.

Byt je vhodný k nájmu pro 1-2 osoby a je výhradně nekuřácký. Menší plemeno psa nevadí.
Nájemné činí 18.000,- + poplatky ve výši 2827,-. Kč plus spotřebovaná elektřina. Kauce ve výši jednoho nájmu.

Tak už neváhejte, tohle bydlení si opravdu zamilujete!

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF