Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodáno | Byt 3+kk, P9, Bouřilova

Popis nemovitosti

Pár kroků od metra Rajská zahrada nabízíme pohodlný, útulný a celý nově zrekonstruovaný byt 3+kk /63m2/ s lodžií /2,2m2/ v 8.NP domu v ul.Bouřilova, na rozmezí Hloubětína a Černého mostu v Praze 9.

Srdcem bytu je moderně pojatá kuchyň propojená s pohodlně zařízeným obývacím pokojem se zasklenou lodžií a výhledem až na rozhlednu Doubravka. Na ní navazuje pokoj který může sloužit jako budoucí dětský pokoj nebo třeba pracovna.

Tichá ložnice je v oddělené části bytu. K dispozici je nově zrekonstruovaná koupelna v moderním stylu se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Na kvalitě materiálů se tady nešetřilo - dřevěné podlahy, dřevěné moderní dveře s obložkami, obklady kombinované s dřevem v koupelně. V bytě je klimatizace pro parné letní dny. 

Dalším prostorem pro ukládání věcí je sklep. Mezi velké přednosti lokality patří její skvělá dopravní dostupnost a to i v nočních hodinách. A jinak je tu úplně vše co vás napadne pár kroků od domu je Centrální park, školy, školky, nákupní centrum Albert, Černý Most, Cinestar, venkovní posilovna, MTV fitness, krásné parky a spousta zeleně. 

A to nejlepší nakonec.

Byt se prodává kompletně zařízený.

Cena: 6 650 000 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

p9_bourilova_3

Kontakt

Hana Křemenová
tel.: +420 602 613 354
e-mail: hana.kremenova@qara.cz

_k8b3593

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF