Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodáno | Byt, P4, Cílkova

Popis nemovitosti

Úžasná příležitost na bydlení.

Nabízím exkluzivně byt v Praze 4 na Kamýku, Cílkova ulice. Tento prostorný byt o rozloze 68,5 m2 se nachází ve druhém patře a nabízí příjemné výhledy do zeleně. Byt disponuje zasklenou lodžií, ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Interiér zahrnuje předsíň, propojenou kuchyni a obývací pokoj s přímým vstupem na lodžii. Dále se zde nacházejí dvě prostorné neprůchozí ložnice, koupelna a samostatné WC, komora a šatna - vše s důrazem na Vaše pohodlí. Bytové jádro je zděné. Moderní nákladní výtah usnadní přesun těžších věcí. Celý dům nedávno prošel rekonstrukcí, včetně výměny oken, zateplení a zasklení lodžie.


Lokalita nabízí klidné a zelené prostředí s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. Parky a zelené plochy jsou ideální pro relaxaci a sportovní aktivity. Dobrá dostupnost veřejnou dopravou díky autobusové zastávce v blízkosti umožní snadný přístup do centra i dalších částí Prahy. V docházkové vzdálenosti momentálně budují novou tramvajovou zastávku a je zde plánována zastávka metra D.


Tento byt je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají prostorné bydlení za dobrou cenu. Financování je možné pomocí hypotéky se zástavou jiné nemovitosti.


Pro více informací nebo zájem o tento byt mě kontaktujte. Jsem připravena Vám pomoci s Vašimi potřebami a realizací Vašich bytových snů. Těším se na spolupráci s Vámi!

5 760 000 

3D scan

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF