Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu, P4, Nad Ondřejovem

Popis nemovitosti

Žijete rádi aktivní život v rušné Praze a zároveň byste rádi bydleli v klidné vile uprostřed vlastní zahrady? No – vilu pro vás nemám, ale vlastní byt ve viladomě s vlastní zahradou ano.

Útulný dvoupokojový byt ve 2. patře domu v Praze 4 nabízí blízkost centra a zároveň klidné bydlení ve vilové čtvrti na rozhraní Podolí a Kavčích hor.

Ráno si zaplavete v blízkém podolském bazénu a odpoledne se můžete jít projít, či zaběhat si do lesoparku na Kavčích horách, nebo do centrálního parku na Pankráci.

V bytě je k dispozici pohodlná ložnice, prostorný obývací pokoj s balkonem po celé délce bytu, velká koupelna s vanou a okny, kterými vás vítá ranní slunce. Kuchyň je malá, ale vejde se do ní vše potřebné, včetně velké lednice. Celý byt je orientován na jih a je vytápěn nástěnnými elektrickými topnými panely.

Odpolední kávu nebo sklenku vína s přáteli si můžete dát na vlastní zahrádce, kde je prostor na příjemné posezení.

Pokud hledáte skutečný domov, určitě oceníte klidný byt s vynikající dostupností a milými sousedy.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zavolejte mi.

Užívejte života a mějte se krásně, Hana Křemenová.

Videoprohlídka

Kontakt

Hana Křemenová
tel.: +420 602 613 354
e-mail: hana.kremenova@qara.cz

_k8b3593

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF