Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodáno | Usedlost Chraberce

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zemědělský objekt v krásné klidné oblasti Českého středohoří nedaleko Loun (6 km). Statek s uzavřeným dvorem a zahradami o celkové výměře 3273 m2 se nachází uprostřed klidné vesnice Chraberce.

Zastavěná plocha je 390 m2, z toho obytná část má 130m2. Obytná část je částečně podsklepená (sklepy mají klenuté stropy a je zde přírodní zdroj vody, studánka). Na obytnou část navazuje prostorná, udržovaná hospodářská část 210 m2 (dílna, bývalé chlévy, sýpka). Velký dvůr, který poskytuje příjemný prostor s absolutním soukromím, uzavírá stodola (50m2), za kterou se nachází pozemek s velkou zahradou a výhledem na vrch Oblík.

Celý objekt je ve stavu před rekonstrukcí. Byl obýván do loňského roku.
Vytápění je řešeno lokálně kamny na tuhá paliva. Objekt je napojen na veřejný vodovod, odpady svedeny do jímky.

Velmi vhodné pro podnikání různého druhu, biofarmu, drobný chov, či jako rekreační objekt.

Půdorys na vyžádání.K dispozici ihned.

Cena 4 230 000 Kč. 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Hana Křemenová
tel.: +420 602 613 354
e-mail: hana.kremenova@qara.cz

_k8b3593

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář