Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem kanceláří, P5, Smíchov, Kováků

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu kancelářské prostory 3+kk o velikosti 154 m2, které se nacházejí ve 3. podlaží domu s výtahem v reprezentativní a velmi dobře udržované budově na strategickém místě v přímé blízkosti stanice metra Anděl a nákupního centra Nový Smíchov.
Tyto velkorysé prostory jsou velmi světlé a vzdušné díky velkým francouzským oknům, které v létě stíní venkovní žaluzie.
V prostorách je velká koupelna s vanou i sprchovým koutem. WC a bidet je jak v koupelně, tak i v samostatné místnosti.
K dispozici je datový rozvod.
Nachází se zde nadstandardní stavební vybavení: hliníková francouzská okna s venkovními hliníkovými žaluziemi, interiérové obložkové dveře s vyšší světlostí 2100 mm. Samozřejmostí jsou bezpečnostní protipožární vstupní dveře. Pro větší bezpečnost je zde instalován alarm a videotelefon.
Budova byla postavena cca před 10ti lety a poskytuje veškeré moderní pohodlí.
Bezpečnost v budově je zvýšena vstupem přes čip a nepřetržitým monitorováním kamerovým systémem.
V ceně nájmu budete mít také sklep a 2 garážová stání v suterénu budovy.
K dispozici ihned.

3D scan

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF