Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu, P9, Hloubětín

Popis nemovitosti

Hledáte skutečný domov? Pak jste tu správně! Krásný malý byt 2kk v jen třípatrovém cihlovém domě ve starém Hloubětíně se jím stane. Je vhodný pro 1 osobu, která nechce trávit čas jen v jedné místnosti, nebo pro 2 osoby, které mají trochu jiný biorytmus. K dispozici je pokoj s kuchyní a samostatná ložnice.
Nová kuchyňská linka, varná deska, digestoř, trouba, velká lednice, pračka se sušičkou, nový sprchový kout. K bytu náleží sklep.
Tramvajovou zastávku uvidíte z okna a jste u ní za 2 minuty. Na Můstek metrem za 15 minut, tramvají se ve dne i v noci dostanete k Václavskému náměstí. V okolí je skvělý prostor Pragovka a nové malé obchodní centrum Hloubětín.
Parkování přímo před domem na parkovišti zdarma, což je v Praze opravdu vzácnost.
Stále v Praze, ale směr Hradec Králové a Mladá Boleslav. Cyklostezka vede ke Kyjskému rybníku, na rozhlednu Doubravka, případně dál až do Brandýsa nad Labem. Byt je útulný a čeká na vás.
Nájemné 11.500 Kč za měsíc, zálohy na topení, služby a vodu 1.600 Kč/měs, elektřina se přepisuje na vás.

Kontakt

Hana Křemenová
tel.: +420 602 613 354
e-mail: hana.kremenova@qara.cz

_k8b3593

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF