Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronajato | 2+kk, P4, V Jezírkách

Popis nemovitosti

Chcete být prvními nájemníky v nově zrekonstruovaném bytě? Pokud ano, nabízíme Vám k pronájmu byt 2+kk, 44m², v ulici V Jezírkách, Chodov, Praha 4. Tento byt se nachází v 9. patře, díky čemuž nabízí krásné výhledy na Průhonický zámek a Milíčovský les. K dispozici je nová kuchyňská linka včetně myčky nádobí, byt má nové předokenní rolety. Využít můžete i komoru, která se nachází ve stejném patře.
Okolí bytu poskytuje veškerou občanskou vybavenost, včetně polikliniky, obchodního centra Opatovská, či fitness Olympia. Stanice metra 7 minut pěší chůzí.

Nájemné 19.000,-Kč.
Byt je vhodný pro 2 osoby, prosíme bez domácích mazlíčků. Kauce ve výši 25.000,-Kč. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF