Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronajato | P4, Pejevové

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout pronájem zrekonstruovaného světlého, prostorného bytu 3+1 80m2, který je umístěn v 5. patře zrevitalizovaného panelového domu v P4, Modřany ul.Pejevové.

K dispozici je vstupní hala, 2 neprůchozí ložnice z toho 1 s balkonem, obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem vybavená sporákem, digestoří, samostatně stojící lednicí včetně mrazáku. Dále koupelna se sprchovým koutem, samostatné wc. Součástí bytu je velká komora.
V bytě je dostatek úložných prostor. Vestavné skříně jsou v předsíni i v ložnici.
Bezproblémové parkování je před domem.
V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, základní škola, mateřská škola, dětská hřiště, Rakouské gymnasium.
MHD s výbornou dostupností do centra, navazuje na metro.
Veškeré služby a obchody se nachází v pěší vzdálenosti.

V blízkosti Modřanská stezka pro cyklisty i bruslaře, volnočasový park s blízkou restaurací, nebo Modřanská rokle pro cyklisty, procházky s mazlíčky, to vše v pěším dosahu.

Pouze na dlouhodobý pronájem. Nekuřácký byt. Volný ihned.
Nájemné 15.000,-Kč, měsíční poplatky 3.400,-Kč.
Měsíční poplatky podléhají vyúčtování, elektřinu si nájemce převede na sebe.

Videoprohlídka

Kontakt

Hana Křemenová
tel.: +420 602 613 354
e-mail: hana.kremenova@qara.cz

_k8b3593

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF