Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronajato | P10, V Korytech

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem komerčních prostor o ploše 372m2 - vhodný pro kanceláře, sklad, či drobnou výrobu v kompletně zrekonstruované budově v komerčním areálu v ulici V Korytech, v Praze 10.
Jedná se o přízemní nebytové prostory - kancelář a prodejní sklad cca110m2 a skladový prostor cca 260 m2. Prostor je vybaven zabezpečovacím zařízením a počítačovou sítí.
Vytápění novým plynovým kotlem, plyn je účtován dle vlastního měřáku tepla. Elektřina je účtována dle skutečné spotřeby.
K dispozici je nákladní rampa pro kamiony na úrovni vstupu do kanceláře.
Součástí nájmu jsou 2 parkovací stání .
Prostory budou volné a k dispozici od března 2022 nebo po dohodě.
Kauce ve výši 2 nájmů.

Cena: 65 000 Kč/měs

Kontakt

Hana Křemenová
tel.: +420 602 613 354
e-mail: hana.kremenova@qara.cz

_k8b3593

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF