Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO| Byt 2+1, P2, Neklanova

Popis nemovitosti

V současné době v rezervaci!

Dovoluji si vám nabídnout k prodeji byt v přízemí domu v ulici Neklanova v Praze 2.
Tento prostorný byt s dispozicí 2 + 1 + vestavěné mezipatro se nachází v bezprostřední blízkosti Vyšehradu a pražské Náplavky.
Vstupujeme do předsíně tohoto útulného bytu, která má přímý vstup na zahradu. Odsud se dostaneme do útulné ložnice která nabízí výhled do zahrady a spoustu úložných prostor. Tento pokoj poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci a odpočinek.
Kuchyně je vybavena potřebnými spotřebiči a nabízí dostatek místa pro přípravu chutných pokrmů.
K dispozici je koupelna s toaletou a sprchovým koutem pro Vaše pohodlí.
Prostorný obývací pokoj má vestavěné mezipatro, které může sloužit jako další obytný prostor, pracovna nebo knihovna - zde záleží pouze na Vašich představách.
Celý byt prošel nedávnou rekonstrukcí, díky čemuž se můžete těšit na moderní a světlé prostory. Vysoké stropy dodávají bytu na vzdušnosti a prostornosti. Podlahová plocha bytu činí 78m², užitná plocha včetně mezipatra pak nabízí cca 90m².

Tato nemovitost je vhodná pro ty, kteří ocení klidné bydlení v blízkosti Vyšehradu a Náplavky, a zároveň chtějí využívat výhody zahrady. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně restaurací, obchodů a veřejné dopravy.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vaši zprávu. 

Cena za nemovitost včetně provize 7 998 000 Kč.
Nabízím Vám skvělou příležitost získat tento byt v osobním vlastnictví.

3D scan

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF