Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodáno | Vícegenerační dům s bazénem v Stodůlkách, P5

Popis nemovitosti

Nabízíme vám šanci vlastnit tento renovovaný rodinný dům, který se nachází v žádané lokalitě Stodůlek v Praze 5. Tento třípatrový dům nabízí nekonečné možnosti – buď si ho můžete užít pro své soukromé potřeby, nebo využít pro podnikání.

V přízemí najdete dvě samostatné bytové jednotky s vlastními vchody. Jedna z nich je 3+kk s vlastní zahrádkou, zatímco druhá je útulná garsoniera s veškerým vybavením.

V horních dvou patrech je třetí bytová jednotka 6+1. První patro zahrnuje obývací pokoj, kuchyni s jídelnou, dvě ložnice, koupelnu, samostatné WC, šatnu a sluneční terasu pro vaše relaxační chvíle. V podkroví pak najdete dvě menší místnosti, které můžete využít jako pracovny či ateliery.

Tento dům je vybaven dvěma plynovými kotly a nabízí parkovací stání přímo na pozemku. K tomu všemu patří udržovaná zahrada s dvěma dílnami, skleníkem a příjemným bazénem, který vám poskytne osvěžení a zábavu.

Nachází se v klidné ulici Živcových v Praze 5, což dodává této nemovitosti jedinečný půvab. Toto je skvělá příležitost, kterou rozhodně stojí za to prozkoumat!

Cena: 19 800 000 Kč

Nezmeškejte tuto šanci na skvělé bydlení nebo investici! Zavolejte mi a domluvte si prohlídku hned teď.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

zivcovych_p1 zivcovych_p2 zivcovych_p3  zivcovych_v2_p1 zivcovych_v2_p2 zivcovych_v2_p3 zivcovych_v2_z_boku 

Kontakt

Hana Křemenová
tel.: +420 602 613 354
e-mail: hana.kremenova@qara.cz

_k8b3593

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF