Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rezervace | Narcisová, Praha 10, Zahradní Město

Popis nemovitosti

Nabízím exkluzivně byt 3+1 v ulici Narcisová, Praha 10, Zahradní Město. Prostorný byt o celkové užitné ploše 73,5m², plus lodžie o rozloze cca 3,6m2 se nachází v 11. patře a nabízí příjemné výhledy do okolí. K bytu náleží sklep.
Interiér zahrnuje předsíň, samostatnou kuchyni s jídelnou, prostorný obývací pokoj, dvě neprůchozí ložnice, jedna s přímým vstupem na lodžii. Dále se zde nachází prostorná komora, koupelna a samostatné WC - vše s důrazem na Vaše pohodlí.
Celý byt je určený k rekonstrukci dle vlastních představ.
Dům nedávno prošel rekonstrukcí, včetně výměny oken a zateplení .
Tento byt je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají velmi prostorné bydlení za dobrou cenu. Financování je možné pomocí hypotéky, kterou vám ráda pomohu zařídit. Pro více informací nebo zájem o tento byt mě neváhejte kontaktovat. Jsem připravena Vám pomoci s Vašimi potřebami a realizací Vašich bytových snů. Těším se na spolupráci s Vámi!

Cena: 6 185 400,-Kč.

Půdorys

narcisova_2849

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF