Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodáno | P4, Proutěná

Dovoluji si vám nabídnout nebytový prostor bývalé vinárny.na jihovýchodním okraji Prahy 4 v městské čtvrti Újezd u Průhonic,
Nachází se v přízemí bytového domu s vlastním odděleným vstupem.
Plocha zabírá víc než 80m2, takže se jedná o ideální místo pro novou vinárnu, kavárnu, restauraci nebo místnost pro jiné komerční účely jako třeba sklad, kancelář, výdejna zásilek apod.
S tímto útulným prostorem se dá krásně pracovat.
Nabízíme ho nevybavený, tudíž se vaší fantazii meze nekladou, ale nutno podotknout, že je zkolaudován na gastroprovoz.
Současná dispozice zahrnuje mimo jiné hlavní prostor, oddělené dámské a pánské toalety, bar, kuchyně tč. k rekonstrukci, skladový prostor a sociální zázemí pro zaměstnance.
Najdete ho hned za Milíčovským lesem s rybníky, dětským hřištěm a kousek vzdálené minizoo.
Takže by vaši zákazníci mohli být cyklisté na výletě? Rodina s dětmi na procházce? Nebo kdokoliv jiný z Újezda, obyvatelé domu, sportovci nebo studenti?
Navíc je kousek vedle komplex Jižního města, takže se tu v budoucnu dveře zaručeně netrhnou.
Pojďme tyto prostory opět oživit .
Pokud vás zaujaly, zavolejte mi a spolu se na ně podíváme.

Popis nemovitosti

Kontakt

Hana Křemenová
tel.: +420 602 613 354
e-mail: hana.kremenova@qara.cz

_k8b3593

Hana Křemenová

V oblasti realit pracuji od roku 2007. Nejprve v menší realitní kanceláři, poté jsem se stala majitelkou vlastní realitní značky. V současné době pracuji jako freelancer, samostatný realitní makléř a to mě umožňuje věnovat se svým klientům na 100%.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Práci realitního makléře se snažím odvádět na špičkové úrovni a to mě neskutečně baví a přináší radost.

Točím video prohlídky, spolupracuji s profesionálním fotografem, kameramanem, vytvářím Home Staging nemovitostí, vytvářím s týmem 3D virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a k vaší plné spokojenosti. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u šálku dobré kávy.


Hana Křemenová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF