Reference

Moc Vám děkuji za veškerou ochotu, kterou jste nám při pronájmu poskytla. Všechny otázky, které jsme měli, jste dokázala zodpovědět, případně jste kontaktovala majitele a hned jsme vše vyřešili. Jednání bylo rychlé, klidné a bez problémů. Vše bylo krásně připravené a nemůžu víc, než doporučit spolupráci všem, kteří hledají pronájem, či prodávají/pronajímají byt. :-)
Michal Picek
Dobrý deň, všetko v poriadku, plánujem sa sťahovať cez víkend. Určite sa ozvem, ak by bol nejaký problém, ale predpokladám že nie. Byt je veľmi pekný, s Vašimi službami som takisto nadmieru spokojný. A rovnako aj majitelia sú veľmi milí a príjemní. Ďakujem Vám za rýchle a promptné vybavenie nájmu. Prajem Vám takisto krásny zvyšok leta. S pozdravom, Ondrášik Martin.
Ondrášik Martin
Krásný dobrý den, paní Křemenová, píši vám na základě prohlídky bytu 2kk na Praze 14 v Hloubětíně. Byt se mi opravdu moc líbil, ale rozhodla jsem se po tomto víkendu pro jiný. Nejprve bych ráda řekla, že jste moc milá a byla to jedna z těch příjemných prohlídek. Jste velice profesionální a já vám děkuji za váš přístup. Pokud jde o byt, tak se mi opravdu moc líbil a cítila jsem se tam dobře, ale vybrala jsem si jiný byt z těchto důvodů: ✨ Byt je větší, cena nižší, ...A potom i lokace. Věřím, že to chápete a přeji ať se daří najít pro byt v Hloubětíně slušné a spolehlivé nájemníky. Ještě jednou vám moc děkuji. M. Benešová
Michaela Benešová
...děkuji za výbornou zprávu, ale hlavně děkuji za Vaše profesionální jednání při nabídce a prodeji bytu, za pomoc s přípravou dokumentů, a operativní rychlost při podpisu a předání bytu. Mohu Vám s hrdostí oznámit, že dnes jsem ukončil rekonstrukci bytu, zítra namontuji kuchyňskou linku a v sobotu se stěhuji.Pokud budu v budoucnosti kupovat další nemovitost, rád se s důvěrou na Vás obrátím Miroslav Veselovský
Miroslav Veselovský
Dobrý den paní Křemenová, dovolte mi poděkovat za Váš velmi profesionální přístup a celkový výkon, týkající se prodeje mého bytu v Pštrossově ulici. Jsem velice spokojená a ještě jednou mé největší díky.
Ing. Aneta Moravcová
Hanka Křemenová byla moje makléřka, když jsem prodávala již několikatý byt a musím říci, že jsem nikdy neměla s nikým tak dobrou zkušenost. Hanka vždy přemýšlí o tom, aby obě strany byly spokojené a vzájemně vnímaly svou hodnotu. Zároveň dělá věci extrémně profesionálně a na vysoké úrovni. Například nechala natočit krásné video o mém bytu, které dokázalo zachytit hodnotu bytu a podat takovým způsobem, že to přilákalo hodně relevantnich zájemců. Hanka je vždy milá, příjemná a plna pozitivní energie.
Radka Dohnalová
Dobrý den, paní Křemenová, děkuji moc. Musim s vděčnosti konstatovat, ze mi bylo velkou ctí a radostí s Vámi spolupracovat, velice jsem ocenila Vaši profesionalitu, spolehlivost a ochotu, se kterou jste se mnou vyridila veškeré záležitosti při koupi bytu. V případě, ze bych do budoucna uvazovala o využití realitních služeb , jistě bych se, pokud by to bylo možné, obrátila zase na Vás. Ještě jednou velice děkuji za vše a zůstávám s pozdravem,
Olga Říhová
Dobrý večer, Nejsem spisovatel, ale to, co jsem napsala, pod to se mohu s klidným svědomím podepsat. Byla bych moc ráda, kdyby Vám náš názor pomohl k přílivu dalších spokojených klientů, jako jsme my. Již delší dobu jsme hledali ke koupi vhodný byt. Odpověděli jsme na několik desítek nabídek zveřejněných na realitních serverech. Při hledání jsme se setkali i s tím, že nám buď vůbec nikdo na naši poptávku neodpověděl, nebo naopak někteří makléři byli aktivní až příliš, protože požadovali zdůvodnění, proč jsme si jimi nabízenou nemovitost nevybrali. Velké realitní kanceláře nás v podstatě automaticky zařadili "ke komerčnímu zpracování", a tak nám denně zahlcovaly mailové schránky nabídkami, které neodpovídaly nejen našim představám ale i finančním možnostem. A pak se na internetu objevila nabídka, která byla, to co jsme hledali. Jako makléř zde byla uvedena paní Hana Křemenová. Na prohlídku bytu přišla dokonale, profesionálně připravená. Nabízený byt prezentovala nejen fotodokumentací, ale i videem, které převádělo byt samotný, ale také jeho okolí, dopravní dostupnost, obchody, služby, možnost sportovního vyžití, apod. Nám, zájemcům, ponechala přiměřenou dobu na rozmyšlení. Je neuvěřitelné, že od prohlídky bytu a vyřízení zákonných formalit uplynul necelý měsíc a byt byl náš. Považuji za důležité napsat, že paní Hana Křemenová je 100% profesionál, který svou práci dělá zodpovědně, jí předkládané dokumenty (smlouvy) jsou perfektní a bez připomínek akceptovatelné. Spolupráci s paní Hanou Křemenovou mohu všem jen doporučit. Kdybych měla paní makléřku ohodnotit, pak dávám jednoznačně plný počet bodů.
Vladislava Vojáková

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů